Ми відкриті для спілкування!

Київ, Україна

аrtARTERY | Діджитал-агентство

Розробка та створення сайтів - веб-студія у Києві, Україна

Skype:

artARTERY

Telegram:

artARTERY

Email:

Технічна підтримка проектів:

support@artartery.net
artARTERY - Facebook artARTERY - Twitter artARTERY - Instagram artARTERY - RSS
map.bg-artARTERY
artARTERY - Facebook artARTERY - Twitter artARTERY - Instagram artARTERY - RSS аrtARTERY | Блог

Розробка професійних сайтів та web-інтеграції

Що, на вашу думку, найголовніше при розробці будь-якого сайту? Гарний та зручний інтерфейс? Багатофункціональність? Потужна сучасна платформа cms із широкими можливостями інтеграції? Продумане технічне завдання та його детальна реалізація? Точне дотримання розробниками термінів? Чи, може, приваблива вартість, зрештою?.. Усе це, безперечно, важливо. Проте веб-студія artARTERY вважає: все це вдруге. Так Так саме так! А первинним є... комплексний підхід, який включає все перераховане – і навіть трохи більше. Саме так можна розробити сайт, який дає результат – а чи не це, на вашу думку, найголовніше для вашого бізнесу?

Розробка корпоративного сайту

Не тільки подати необхідну інформацію про вашу компанію, фірму, а втілити образ, стиль та підхід до бізнесу в цілому – це ключове завдання, яке вирішує розробка корпоративних сайтів від веб-студії artARTERY. Завдяки цьому ви налагодите міцний контакт із цільовою аудиторією та завоюєте її довіру.

Створення інтернет-магазину

Продаж, продаж і ще раз продаж – якщо їх немає, розробка вашого інтернет-магазину не мала жодного сенсу. Але щоб такий сайт магазин продавав, необхідно врахувати безліч факторів! Тому інтернет-магазин ми робимо для вашої фірми і привабливим, і зручним у плані юзабіліті, і технологічним – одним словом, що продає.

Розробка порталів

Розмір має значення – при розробці таких величезних ресурсів як інтернет-портал так точно. Тому що необхідно грамотно збудувати всю архітектуру корпоративного сайту порталу, без чого неможлива зручна робота з ним. Отже, саме на цьому ми і зробимо основний акцент: і ви, і ваші відвідувачі оцінять комфорт такого порталу.

Розробка особистого кабінету для сайту

Щоб користувач був лояльний до вашого сайту, йому потрібний максимум комфорту, в тому числі в особистому кабінеті. Тому ми ретельно продумуємо інтерфейс та дизайн цього розділу, щоб клієнт отримував всю важливу для себе інформацію про дії в обліковому записі на порталі, інтернет-банку тощо. або замовлення в магазині.

Розробка сайту банку

Найкращими характеристиками банку є надійність та стабільність. І саме ці характеристики мають бути у сайту фінансової організації! Не важливо, чи йдеться про інформаційний розділ або про систему інтернет банкінгу – наші розробники передбачать все, щоб ваш корпоративний портал у будь-якій ситуації працював без збоїв.

Розробка B2B/B2C/CMS/HR-систем

Оригінальні напрацювання, накопичені за 16 років роботи, дозволяють веб-студії artARTERY займатися розробкою не лише сайтів, а й спеціалізованих технологічних рішень. Системи CMS для створення будь-якого сайту, розробка інтернет-банкінгу, HR-системи для роботи з персоналом, комплекси для B2B та B2C – у нас ви знайдете багато чого.

Створення landing Page

Одна сторінка, але максимум ефективності – у випадку з таким типом сайтів як лендінг пейдж описаний принцип має бути провідним у розробці. В нашій веб-студії все саме так. Тому при замовленні такого сайту, лендінг пейдж, у нас будьте певні: він продемонструє максимально можливі конверсії.

Web-інтеграція з ERP / CRM / P2P / 1C

Сучасний бізнес потребує сучасних рішень. Без створення та інтеграції додаткових систем, що спрощують управління організацією, її колективом, зв'язком з постачальниками та замовниками, онлайн платежі, а також самим сайтом, не можна говорити про розвиток вашого бізнесу. Але ми допоможемо вам і розробимо такі системи.

РОБОТИ ВЕБ СТУДІЇ У КИЄВІ

Від ідеї до втілення

Чому варто довірити
СВІЙ ПРОЕКТ САМЕ НАШОЇ КОМПАНІЇ

Слово «довірити» у підзаголовку – не випадково. Оскільки від розробки сайту в Україні багато в чому залежить розвиток самого бізнесу в онлайні, то вибір веб-розробника по суті – це певною мірою вибір вектора розвитку вашої компанії. Тому у вас має бути повна довіра до того, хто створює сайт в Україні, Київ – та майбутнє бізнесу. Веб-студії artARTERY ви можете довіряти, тому що:

Досвід IT послуг із 2003 року
16-річний досвід IT послуг
  • Працюємо з 2003 року у сфері IT послуг
  • Реалізували понад 650+ успішних проектів
  • Працюємо з компаніями з різних сфер бізнесу
Роками відпрацьовані технології
Роками відпрацьовані технології
  • Працюємо з великим, середнім та малим бізнесом
  • Використовуємо ефективні світові технології
  • Власні напрацювання та система CMS
З 2003 року на ринку веб-послуг
650+ успішно розроблених веб-проектів
7 Міжнародних нагород

Що ви отримуєте, працюючи з нами?

Вибираючи послуги веб-студії artARTERY, ви не просто отримуєте готовий сайт - ви отримуєте набагато більше. Ми робимо все можливе, щоб у нас на вас чекали такі важливі переваги як:

Правильне створення сайту для вашого бізнесу
Правильне створення сайту для вашого бізнесу
Комплексний підхід до розробки сайту
Комплексний підхід до розробки сайту
Найкращу основу для вашого онлайн-бізнесу
Найкращу основу для вашого онлайн-бізнесу
Якісну технічну підтримку та розвиток
Якісну технічну підтримку та розвиток

Клієнти веб-студії

Міжнародні компанії та холдинги, групи, банки, фінансові організації, бренди, комерційні, страхові компанії з України та різних країн світу – вже є клієнтами artARTERY.

Ми відкриті для спілкування!

Залишились питання? Потрібні детальні роз'яснення? Бажаєте призначити зустріч та поговорити? Чи хочете відразу оформити замовлення на розробку сайту?
Тоді просто виберіть будь-який зручний спосіб зв'язку з artARTERY з наведених нижче!

Що передбачає професійна розробка сайтів в Україні?

Етапи розробки сайтів у веб-студії.

Який би сайт ви не збиралися розробити, потрібно бути послідовними. Якщо пропустити якийсь етап у цьому процесі, це цілком перекреслити всі інші зусилля. Тому ми у веб-студії artARTERY розробляємо сайти покроково: від написання чіткого ТЗ для всіх сторінок сайту до підсумкової інтеграції ресурсу з потрібними вам системами, соцмережами та рішеннями.Вибираємо типи сайтів

Наша студія розробки сайтів в Україні, Київ, готова до будь-якого за складністю проекту. Так, нескромно, але ми, мабуть, уже можемо собі це дозволити. Адже за багато років роботи ми створювали сайти буквально всіх типів: корпоративні ресурси, бізнес-сайти для фірм, інтернет-магазини, повноцінні портали, системи банкінгу, промосайти, лендінг-пейджі та багато іншого – причому масштаб багатьох проектів був всеукраїнським і навіть міжнародним! /p>

Платформа для сайту.

Фахівці студії artARTERY можуть розробити корпоративний сайт на будь-якому популярному «движку», платному або безкоштовному CMS. Хоча наголос ми робимо на оригінальній CMS-системі власної розробки. У ній ми реалізували всі необхідні інструменти, які дозволяють робити сайти саме такими, якими ви хотіли б їх бачити. При цьому artARERY CMS дуже проста і в адмініструванні сайту, і подальшій модернізації.Оптимізація та просування сайту.

Про важливість SEO сьогодні не чув, напевно, тільки той, хто взагалі нічого не чув про інтернет. Тому вже на стадії розробки вашого корпоративного сайту ми передбачаємо та підключаємо додаткові модулі, що дозволяють спростити та прискорити оптимізацію ресурсу, а потім – і без проблем запустити його пошукове просування. За рахунок цього цільова аудиторія незабаром сама дізнається про ваш бізнес!


Технічна підтримка сайту.

Якщо хтось думає, що із запуском корпоративного сайту робота над ним може зупинитися, він сам скоро зрозуміє, як він помилявся – коли конкуренти підуть уперед. Тому веб-студія artARTERY пропонує вам повний список послуг з підтримки, супроводу та модернізації сайту. Наші фахівці відкриті для діалогу та обов'язково допоможуть підібрати найкращі рішення для тієї чи іншої ситуації.Де замовити сайт.

Хоча компаній з розробки сайтів в Україні та Києві сьогодні маса, далеко не всі вони, якщо перефразувати стару рекламу, « однаково корисні». Але ми впевнені: до нашої веб-студії artARTERY це не стосується! Завдяки своєму досвіду ми створимо ваш корпоративний сайт у найкоротші терміни, з урахуванням усіх ваших побажань та з гарантією його працездатності під будь-яким навантаженням – незалежно від типу та розміру самого сайту.Ціна виготовлення сайту.

У нашій студії є правило: фіксовані ціни можливі лише при конвеєрному виробництві сайтів. Але для розробки сайтів або створення сайту конвеєр не підходить! Лише індивідуальний підхід з урахуванням усіх особливостей проекту та бізнесу дозволить досягти якості та результату. Тому, щоб дізнатися про вартість виготовлення вашого конкретного сайту, просто зв'яжіться з нами – і ми знайдемо оптимальні для всіх умови!