Ми відкриті для спілкування!

Київ, Україна

аrtARTERY | Діджитал-агентство

Розробка та створення сайтів - веб-студія у Києві, Україна

Skype:

artARTERY

Telegram:

artARTERY

Технічна підтримка проектів:

support@artartery.net
artARTERY - Facebook artARTERY - Twitter artARTERY - Instagram artARTERY - RSS
map.bg-artARTERY
artARTERY - Facebook artARTERY - Twitter artARTERY - Instagram artARTERY - RSS аrtARTERY | Блог

Комплексна технічна підтримка сайту та супровід у розвитку сайтів. Київ, Україна.

Стояти на місці – йти назад. Так можна сформулювати одне незаперечне правило для всього, що пов'язано з бізнесом в інтернеті. IT-технології розвиваються так швидко, що ваш сайт, якщо говорити відверто, встигне застаріти ще під час розробки… Тому створення та запуск ресурсу не кінець, а лише початок роботи з ним! А значить, що супровід сайту, регулярне оновлення та технічне обслуговування є обов'язковими роботами для успішного розвитку бізнесу. Але за однієї умови: якщо ця підтримка сайту виконується грамотно та зі знанням справи. Тому варто вибрати послуги веб-студії artARTERY у Києві, Україна. З нами ваш сайт та бізнес завжди ефективні!

Технічна підтримка сайтів

24 х 365 = 8760. Саме стільки годин на рік має працювати будь-який сайт. Якщо він висить, не вантажиться, збоїть, зламаний, толку від нього: нуль. Тому програмісти нашої веб-студії постійно контролюють стабільність та ресурсу загалом, та його модулів. Таке технічне обслуговування захистить вас від фінансових втрат.

Графічна підтримка сайтів

Зустрічають по одягу не лише людей, а й сайти. Тому навіть наймодніший і стильний «наряд» ресурсу з часом втратить свій блиск. Як наслідок: потрібно періодично проводити оновлення дизайну сайту, від іконок та меню до повного редизайну. Ми допоможемо вам у цьому та скоригуємо будь-який елемент на сайті.

Оновлення сайту

Не змінюються лише дурні та покинуті сайти. На живих ресурсах завжди є що оновити номер контактного телефону, ціни на товари, рекламні банери, опис послуги, новини в блозі, фільтри магазину і т.д. Веб-студія artARTERY оперативно внесе зміни до контенту вашого сайту, і він завжди буде актуальним!

Супровід у розвитку сайту

Редизайн, оновлення тексту, бездоганна стабільність сайту – все це не має значення, якщо це нема кому оцінити. На сайті потрібні відвідувачі! Тому всеосяжна підтримка сайтів у нас включає маркетинговий супровід: SEO-просування, контекстну рекламу, розкрутку в соцмережах, промоакції тощо.

Розвиток сайтів

Рух, звичайно, життя, але у руху повинен бути вектор - якщо ви бажаєте досягти результату в житті. Тому варто не просто оновлювати сайт, а розвивати його. Послуги нашої веб-студії у цьому питанні допоможуть вам вибрати стратегічний напрямок та оптимальні технічні рішення для його впровадження у бізнес.

РОБОТИ ВЕБ СТУДІЇ У КИЄВІ

Від комплексної технічної підтримки сайту до супроводу розвитку сайту

Чому варто довірити
технічне обслуговування сайту нашої веб-студії у Києві?

Довіряючи будь-кому технічну підтримку чи супровід, обслуговування сайтів, ви довіряєте насамперед, ні багато ні мало, свій бізнес. У такому серйозному й відповідальному питанні покладатися лише на слова не можна – потрібні цифри, факти та об'єктивні результати. Тому про причини вибору діджитал агенції artARTERY у Києві ми багато говорити не будемо, за нас це зроблять такі дані:

Досвід IT послуг із 2003 року
16-річний досвід IT послуг
  • Працюємо з 2003 року у сфері IT послуг
  • Реалізували понад 650+ успішних проектів
  • Працюємо з компаніями з різних сфер бізнесу
Роками відпрацьовані технології
Роками відпрацьовані технології
  • Працюємо з великим, середнім та малим бізнесом
  • Використовуємо ефективні світові технології
  • Власні напрацювання та система CMS
З 2003 року на ринку веб-послуг
650+ успішно розроблених веб-проектів
7 Міжнародних нагород

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ, ЗАМОВЛЯЮЧИ ТЕХНІЧНУ ПІДТРИМКУ САЙТУ У НАС?

Який тип супроводу для свого сайту ви не виберете з artARTERY, можете бути впевнені: вам гарантований висококласний сервіс технічної підтримки сайту. Тому що у нас у веб-студії послуги технічного обслуговування та оновлення сайтів включені:

Професійні консультації та поради
Якісні консультації
Професійні консультації та поради
Впровадження технологій
Впровадження технологій
Найсучасніші технології та рішення
Технічна підтримка сайту 24/7
Технічна підтримка сайту 24/7
Оперативність впровадження оновлень на сайт
Стабільна робота та розвиток вашого проекту
Гарантії техпідтримки сайту
Стабільна робота та розвиток вашого проекту

КЛІЄНТИ ВЕБ-СТУДІЇ ARTARTERY

Без зайвої скромності: нам є чим пишатися нашими клієнтами. Веб-студія artARTERY забезпечує в Києві та Україні підтримку для сайтів таких великих та відомих компаній, банків, холдингів та концернів, а також брендів як:

Ми відкриті для спілкування!

Залишились питання? Потрібні детальні роз'яснення? Бажаєте призначити зустріч та поговорити? Чи хочете відразу оформити замовлення на розробку сайту?
Тоді просто виберіть будь-який зручний спосіб зв'язку з artARTERY з наведених нижче!

Що робить підтримку та розвиток сайтів особливими?

Комплексний підхід технічної підтримки сайту.

У сучасному бізнесі не можна сконцентруватися лише на чомусь одному – треба звертати увагу на всі нюанси. Тому artARTERY готові забезпечити для вашого сайту будь-який тип підтримки: від технічного обслуговування до маркетингового супроводу та розробки стратегії розвитку всього інтернет-проекту. Це дає вам надійну основу та стабільний рух уперед – до нових досягнень!Високий професіоналізм технічної підтримки сайтів

Старі та нові сайти, досвід та найсучасніші технології – це ключові моменти успішного оновлення сайтів та підтримки сайтів. У цій сфері треба враховувати напрацьовані знання підтримки, але обов'язково використовувати свіжі, новаторські, прогресивні рішення в технічному обслуговуванні. Наша веб-студія в Києві має всі ці якості в тих підтримці. Завдяки багатьом рокам роботи та постійному вивченню новинок ми можемо обслуговувати для вас сайт будь-якої складності.Індивідуальний сервіс у технічній підтримці сайтів

Шаблон підхід дає шаблонний результат. Для artARTERY це неприйнятно! Ми впевнені: технічне обслуговування, оновлення та супровід кожного сайту має враховувати особливості продукту, цільової аудиторії та бізнесу загалом. Тільки так можна зробити підтримку ресурсу реально ефективною та корисною. А не формальністю «для галочки», яка вам напевно не потрібна, чи не так?Гарантії підтримки сайту

Послуги веб-студій з підтримки або обслуговування сайтів в Києві та Україні дуже потрібні. Але знайти на ринку гарантії якості робіт важко. У цьому питанні artARTERY – виняток із правил! Досвід та портфоліо підтвердять: у нас є всі необхідні компетенції для кваліфікованого, грамотного та оперативного внесення оновлень у технічну, контентну та маркетингову підтримку вашого сайту.


Вигідні ціни послуг технічної підтримки сайтів

Вартість підтримки сайту не можна чітко загнати в деякі межі. Щоб розуміти, як формується ціна на супровід ресурсу, треба враховувати відразу кілька факторів: обсяг і складність змін, що вносяться на сайт, періодичність і терміновість, а також загальний час, що витрачається на обслуговування сайту. Щоб дізнатися, скільки коштує підтримка для вашого сайту, зв'яжіться з нами – і ми обговоримо всі важливі деталі!Навіщо слова, якщо є результати технічної підтримки сайтів?

Наше портфоліо робіт веб-студії в Києві, Україні дуже і різноманітне: адже ми здійснюємо технічну підтримку сайтів, оновлення сайтів, розвиток сайтів, створення сайтів усіх типів, проводимо юзабіліті-тести та розробку айдентики, запускаємо веб-інтеграцію та розвиваємо вже готові сайти. Оцініть самі масштаби та, найголовніше, якість наших робіт!Вартість технічної підтримки сайту

У нашого діджетала агентства в Києві, Україна є правило: фіксовані ціни технічної підтримки сайту можливі лише за конвеєрної технічної підтримки сайту. Але для якісної підтримки та супроводу сайту конвеєр не підходить! Тільки індивідуальний підхід з урахуванням усіх особливостей сайту та бізнесу дозволить досягти якості технічної підтримки сайту. Тому, щоб дізнатися про вартість технічної підтримки сайту, просто зв'яжіться з нами – і ми знайдемо оптимальні для всіх умови!