Ми відкриті для спілкування!

Київ, Україна

аrtARTERY | Digital-агентство

Розробка та створення сайтів - веб-студія у Києві, Україна

Skype:

artARTERY

Telegram:

artARTERY

Email:

Технічна підтримка проектів:

support@artartery.net
artARTERY - Facebook artARTERY - Twitter artARTERY - Instagram artARTERY - RSS
map.bg-artARTERY
artARTERY - Facebook artARTERY - Twitter artARTERY - Instagram artARTERY - RSS аrtARTERY | Блог
Блог

Будьте з нами:

twitter-artARTERY pinterest-artARTERY rss-artARTERY

Розробка сайтів та послуги digital-агентства у Києві з 2003 року

Розробити сайт самостійно, безкоштовно?

Ви хочете дізнатись, як створити самому? Це легко – з конструкторами типу Tilda та WordPress… Але лише на перший погляд! Ми в діджитал-агенції artARTERY (Київ) розібралися, як розробити сайт самостійно – і чи варто це взагалі робити.

Як створити сайт самому?

Чому розробку сайту краще замовляти у діджитал-агентстві?

Створення сайтів пропонують різні типи виконавців, але замовити таку послугу краще в діджітал-агентстві. Чому, які відмінності таких компаній і що ви виграєте з ними? Про це ви дізнаєтесь у блозі діджитал-агенції artARTERY у Києві!

Про послуги діджитал-агентства

Створення особистого кабінету на сайті: що, навіщо, як?

Як ви думаєте: чи є різниця між роботою у великому, загальному опенспейсі та у виділеній тільки для вас кімнаті?

Розробка особистого кабінету для сайту

Розробка сайтів + SEO-проектування: думаючи на два кроки вперед

Якщо ви збираєтеся замовляти розробку сайту, ми в диджитал-агенції artARTERY (Київ) рекомендуємо одразу подумати про SEO-проектування або SEO-оптимізацію. Завдяки цьому ви заощадите час та гроші – і ми розповімо, як це можливо …

Розробка сайтів + SEO-проектування

Діджитал-агентство artARTERY: плюс черговий один

У 2003 році розпочалася історія artARTERY! Ми стартували як проста веб-студія, а дорослі до рівня багатопрофільного діджитал-агентства, для якого створення сайтів лише один із напрямків. Як ми досягли цього – дізнайтесь із нашої статті!

Наша компанія – багато в чому приклад розвитку Web-індустрії в Україні

Чому розробка сайту неможлива без його подальшої технічної підтримки?

Замовляючи створення сайтів в artARTERY (Київ), ви знаєте, що отримаєте зручний, яскравий сайт, що приносить прибуток. Але замовляючи ще й його техпідтримку, ви будете знати, що ваш бізнес розвивається продуктивно і в ногу з часом!

Створення сайтів та підтримка

Як розробка чат-бота може допомогти вашому бізнесу?

Скоротити витрати на кол-центр та підвищити лояльність клієнтів реально, якщо підключити до діалогу з користувачами чат-бот. Що являє собою ця програма та як йде її розробка – про це ви дізнаєтесь з веб-студією artARTERY у Києві!

Розробка чат-ботів

UX або UI: розуміємося на розробці дизайну сайтів

При створенні сайту дизайн відіграє особливу роль: не просто привертає увагу, а й «заробляє»: продаж, лайки, імідж бренду… Але для цього потрібно врахувати UX та UI. Що це і в чому різниця між ними?

UX та UI: розуміємося на розробці дизайну сайтів

Що являє собою розробка сайту під ключ?

«Я клієнт, я не хочу нічого вирішувати – я хочу сайт!» (с) Така фраза могла б стати чудовим девізом для всіх, хто хоче замовити створення сайту за принципом «під ключ».

Розробка сайту під ключ

Як відбувається розробка сайту компанії?

Послідовність – це головна характеристика, що вирізняє продуману та грамотну розробку корпоративних сайтів. І хоч би яким технічно підкованим був виконавець, це не матиме сенсу без вивіреної та логічної організації процесу.

Розробка сайту компанії

Чим займається digital-агентство? - artARTERY

artARTERY: digital-агентство (Київ), якому ви можете довіряти

Digital-агентство Київ, Україна

Які плюси дає вам розробка сайтів на artARTERY CMS?

Яким би просунутим не був розроблений сайт, його ефективність у рази нижча, якщо у нього незручна та нефункціональна система адміністрування.

Розробка сайтів на artARTERY CMS

Що таке створення індивідуального сайту?

В обговоренні розробки індивідуальних сайтів у багатьох далеких від тематики виникає питання: що це за проект і кому він потрібний?

Створення індивідуальних сайтів

Як слід ставитись до розробки сайтів?

На запитання у заголовку чи не кожен розробник знаходить свою відповідь. Хтось наголошує на стабільності, хтось виділяє дизайн, а у когось у пріоритеті функціональність. Але вони неправі – або, вірніше, мають рацію, але разом!

Успішна розробка сайтів у комплексному та індивідуальному підході.

Як потрібно підходити до створення дизайну сайтів?

Перше, на що звертає увагу кожен користувач у будь-якого сайту – це не його функціональність, корисність та інформативність, а… вірно: зовнішній вигляд – дизайн сайту. Тому створення дизайну сайту треба починати відповідально. Але дизайн ...

Створення дизайну сайтів – це не просто красиво

Як правильно вибрати розробку сайту?

Будь-хто, хто збирається замовити сайт, стикається з ключовою проблемою: якого вибрати розробника сайту?

Розробка ексклюзивних сайтів

Створити сайт безкоштовно

До нас в Агентство час від часу надходять запити на створення сайту з використанням безкоштовної системи управління сайтом CMS, і ми цілком розуміємо народну любов до безкоштовного сиру, наполегливу та всеосяжну.

Управління сайтами

Система керування сайтом CMS

СMS для сайтів ділиться на категорії: Сайт візитка, інтернет-магазин, корпоративний сайт, сайт страхової компанії та сайт банку. Наша СMS зарекомендувала себе як зручна, проста у використанні та з надійними гарантіями.

Система керування сайтом CMS

Механіка просування послуг у соціальних мережах SMO / SMM

Якщо ви замислюєтеся про те, як прорекламувати свій сайт, товар чи послугу, то варто звернути увагу на просування в соціальних мережах SMO / SMM.

Механіка просування послуг компаній та інтернет-магазинів у соціальних мережах

Просування сайтів та соціальні мережі

Соціальний мережі на слуху у багатьох, але не всі компанії, банки та організації ще знають і розуміють, яким чином може працювати ця реклама, які цілі може переслідувати реклама в пошукових системах та в соціальних мережах і наскільки SMM може бути ефективний.

Просування послуг компаній у соціальних мережах

Можливості порталу – корпоративний внутрішній веб-сайт

Мобільний телефон, скайп, електронна пошта – звичні та зрозумілі нам засоби спілкування з підлеглими, клієнтами чи підрядниками. А уявіть, що вам необхідно донести інформацію до великої кількості ваших співробітників.

Розробка сайту порталу

Розробка сайту та CMS

Приймаючи рішення про створення сайту або про перехід сайту на систему панель управління сайтом СMS, рекомендуємо звертати особливу увагу на СMS.

CMS для будь-якого сайту

SEO Просування та оптимізація сайтів

Просування сайтів – це комплекс заходів, які мають на меті збільшення прибутковості інтернет – проекту.

Грамотне просування сайту - запорука успіху вашого бізнесу в інтернет!

Веб-студія створення сайтів у Києві

Веб студія artARTERY - протягом багатьох років зарекомендувала себе, не тільки як розробник web-інтеграційних систем для автоматизації бізнес-процесів, розробник сайтів, творець дизайнів та інтерфейсів, а й генератор ідей для вирішення бізнес-завдань. ...

Довірте інтернет-обличчя своєї компанії професіоналам!

Створення сайтів у Києві, Україна

Наші клієнти вітчизняні та закордонні компанії, банки, холдинги, фінансові та страхові компанії. Клієнти нашого Агентства розташовуються не тільки в Києві, а й у всьому світі.

Ми створюємо сучасні сайти

Проектування та дизайн інтерфейсів UI/UX

Наша студія дизайну artARTERY має величезний досвід роботи в галузі проектування дизайну графічних інтерфейсів UI/UX до всіляких програм та додатків.

Створюємо інтуїтивно зрозумілі інтерфейси

Розробка веб-сайту для банку

Банки – одне з найбільш динамічних сфер сучасної економіки у країні. Для потенційних банківських клієнтів сайт банк є відмінним інструментом в отриманні потрібної інформації про послуги банку, кредитних / депозитних

32 – найбільших банків вже працюють з artARTERY

Створення сайту страхової компанії

Маємо багаторічний досвід роботи зі страховими компаніями та допоможемо Вам створити сайт для вашої страхової компанії, який буде грамотним, з високою конверсією, що в результаті підвищить продаж ваших страхових послуг та покращить лояльність клієнтів.

Розробляємо сайти страховим компаніям із великою конверсією

Створення адаптивного дизайну сайту

Користуватися інтернетом стало набагато простіше за допомогою смартфона, комунікатора, мобільного телефону або iPad. Проте, беручи до уваги різноманітність дозволів екранів, форму цих пристроїв, вони вимагають створення сайтів із адаптивним дизайном. ...

Дивіться сайти на будь-якому пристрої

Підтримка та розвиток сайтів

Іноді клієнти вважають, що підтримка та розвиток сайту – справа плюва і відмахуються від послуг професіоналів з підтримки та розвитку проекту. Проте практика показує, що згодом сайти без техпідтримки та розвитку зазнають невдачі.

Ми забезпечуємо безперебійну та якісну роботу сайтів