Ми відкриті для спілкування!

Київ, Україна

аrtARTERY | Діджитал-агентство

Розробка та створення сайтів - веб-студія у Києві, Україна

Skype:

artARTERY

Telegram:

artARTERY

Email:

Технічна підтримка проектів:

support@artartery.net
artARTERY - Facebook artARTERY - Twitter artARTERY - Instagram artARTERY - RSS
map.bg-artARTERY
artARTERY - Facebook artARTERY - Twitter artARTERY - Instagram artARTERY - RSS аrtARTERY | Блог

Просування сайтів та реклама в інтернеті. Київ, Україна.

Якщо реклама – це двигун торгівлі, то інтернет-реклама – той самий двигун, але вже з турбонаддувом. Цей мотор потужніший, швидше і при цьому економічніший! А все тому, що реклама в інтернеті таргетується набагато точніше, ніж у пресі, на TV та на вулиці. Якщо говорити простіше, просування сайтів у пошукових системах, соціальних мережах чи на тематичних майданчиках можна ідеально спрямовувати на цільову аудиторію бізнесу: всіх тих, хто справді зацікавлений у вашому продукті. Але, як і з реальним наддувом, налаштування механізму – справа тонка. І щоб не спалити у вихлопну трубу все «паливо», краще довірити цей тюнінг перевіреним людям. Таким, як студія просування сайтів artARTERY у Києві, Україна.

Контекстна реклама у Google

У будь-якій ситуації важливий контекст. Безглуздо пропонувати тур до Карпат тому, хто шукає холодильник, адже так? Саме в цьому є сила контекстної реклами. З нею ваша кампанія завжди в контексті тих, хто потребує послуг вашого бізнесу. І ми зробимо все, щоб така розкрутка сайту окупилася до останньої гривні..

Банерна реклама в інтернеті

Не все те золото, що блищить, не все те банер, що мигтить. Сьогодні реклама в інтернеті настільки нав'язлива, що викликає роздратування. А тому недостатньо робити лише графічний макет, що привертає увагу. Веб-студія artARTERY запустить банерну рекламу, яка реально зачепить ваше майбутнє клієнта.

SEO просування сайтів

Ви знали, що 92% українських користувачів хоча б раз на місяць звертаються за допомогою до Google? Ця цифра краще за будь-які слова говорить про важливість пошукового просування та оптимізації вашого сайту. А щоби він стабільно показувався на високих позиціях у результатах пошуку, наша SEO-студія відкриє море секретів!

SMM-реклама у соціальних мережах

Стара теорія про 6 рукостискання для знайомства з будь-якою людиною не працює - завдяки Facebook, Instagram і Twitter можна безпосередньо спілкуватися з ким завгодно. У тому числі й бізнесу із клієнтами. Розкрутка в соцмережах від artARTERY збільшить продаж, покращить впізнаваність вашого бренду та підвищить лояльність аудиторії.

Web аналітика реклами

Гостей на сайті густо, а покупок – пусто? Вихід є веб-аналітика. За допомогою цієї послуги нашої рекламної студії ви дізнаєтеся, звідки відвідувачі приходять на ваш сайт, що роблять і чому не досягають потрібних вам цілей. А головне: ви отримаєте конкретні рішення, як зробити, щоб і покупок у вас стало густо!

Чому варто довірити рекламу в інтернеті нашої веб-студії у Києві?

Ви читаєте цей текст, тому що: а) ви зацікавлені в інтернет-рекламі і б) зустріли нашу рекламу в інтернеті. А чи може рекомендація послуг artARTERY у такій сфері бути кращою за це? Адже якщо ми просунули у мережі свій бізнес на цільову аудиторію у Києві та Україні, то зробимо це і з вашим! Тим більше що у нас великий досвід у контекстній рекламі, SEO-просуванні та SMM для різних типів сайтів:

Досвід IT послуг із 2003 року
20 – річний досвід надання послуг
  • Працюємо з 2003 року у сфері IT послуг
  • Реалізували понад 650+ успішних проектів
  • Працюємо з компаніями з різних сфер бізнесу
Переваги нашої веб-студії
Переваги нашої веб-студії
  • Сертифікація в рекламній системі Google AdWords
  • Багатолітній досвід роботи з Google Webmasters Tools
  • Професійне використання Google Analytics
З 2003 року на ринку веб-послуг
650+ успішно розроблених веб-проектів
7 Міжнародних нагород

Що ви отримаєте замовляючи інтернет-рекламу у нас?

Розкрутка сайтів, незважаючи на простоту, не терпить дилетантів. Щоб просування в мережі було тим самим наддувом у розвитку вашого бізнесу, artARTERY забезпечує вам цілий ряд найважливіших переваг:

Найсучасніші рекламні технології
Найсучасніші рекламні технології
Комплексний підхід до самого бізнесу
Комплексний підхід до самого бізнесу
Прозорий бюджет просування сайту
Прозорий бюджет просування сайту
Детальна звітність щодо реклами в інтернеті
Детальна звітність щодо реклами в інтернеті

Клієнти веб-студіи

Як знати: цілком можливо, що про багато компаній ви дізналися саме завдяки нашій розкрутці їхніх сайтів! Адже тих, з ким працювала студія просування сайтів artARTERY у Києві та Україні, вже справді багато – приєднуйтесь і ви!

Ми відкриті для спілкування!

Залишились питання? Потрібні детальні роз'яснення? Бажаєте призначити зустріч та поговорити? Чи хочете одразу оформити замовлення на рекламу в інтернеті?
Тоді просто виберіть будь-який зручний спосіб зв'язку з artARTERY з наведених нижче!

Чому реклама в інтернеті від artARTERY настільки ефективна?

Сучасні технології.

Те, що вчора приваблювало відвідувачів на сайт, завтра вже може не спрацювати. Тому варто відстежувати всі останні тренди у сфері SEO-просування, контекстної реклами, соцмереж, систем веб-аналітики тощо. Наші фахівці в курсі всіх таких новин, щоб гарантувати вам стабільний цільовий трафік, який купує, лайкає, розшарує, качає, коментує та реєструється на вашому порталі.Індивідуальний підхід.

Складно зустріти студію просування сайтів, яка не обіцяє індивідуально працювати у вашій рекламній кампанії! Але для artARTERY такі слова не порожній звук. Вникаючи в специфіку та вивчаючи особливості вашого бізнесу, ми оберемо ті інструменти розкрутки сайту, які підходять для проекту найкраще. При цьому і налаштуємо їх так, щоб вони досягали максимуму охоплення потрібної цільової аудиторії.Повний комплекс рекламних послуг.

Не можна просто взяти і встановити турбіну на двигун без впровадження маси потрібних деталей. Тому у нас у веб-студії просування сайту ви знайдете все необхідне для того, щоб інтернет-реклама спрацювала на межі ефективності: яскравий дизайн, що запам'ятовується, і сайтів, і банерів, розумну і кваліфіковану веб-аналітику, що продає копірайтинг і ще багато, багато іншого.


Нестандартні рішення

Сміливість міста бере? Тоді й інтернет вона підкорить без проблем. Студія artARTERY готова взятися за кампанію будь-якої складності та знайти для неї несподівані, свіжі та оригінальні ідеї. Це стосується будь-якого типу реклами сайтів в інтернеті: від контексту до SEO з SMM. При цьому креатив у цій сфері не заважатиме цілям бізнесу – усі рішення будуть не просто незвичайними, а й результативними.Оперативність.

Формула Ільфа та Петрова про «вранці гроші, увечері – стільці» застаріла. Принаймні, якщо мова йде про будь-який вид просування сайту. Реклама має бути запущена в інтернеті сьогодні – і відвідувачі мають бути сьогодні ж! Наші фахівці з розкрутки не змусять вас чекати та швидко запропонують шляхи для оптимізації сайту, підбору ключових слів для контексту, загальної стратегії SEO та SMM та всього іншого. Також у нашій веб-студії розробки сайтів, ви можете замовити послуги створення сайту.Обґрунтовані ціни.

Скільки коштує просування вашого сайту чи запуск рекламної кампанії в контексті, ми вам не скажемо. Ми не маємо стандартних прайсів, тому що ми з нуля оцінюємо кожен новий проект. Проте такий підхід дозволяє нам врахувати всі нюанси (щоб уникнути зростання бюджету в майбутньому) та роз'яснити всі цифри (щоб ви розуміли, як сформована ціна реклами в інтернеті). В artARTERY все реально прозоро!