Ми відкриті для спілкування!

Київ, Україна

аrtARTERY | Діджитал-агентство

Розробка та створення сайтів - веб-студія у Києві, Україна

Skype:

artARTERY

Telegram:

artARTERY

Email:

Технічна підтримка проектів:

support@artartery.net
artARTERY - Facebook artARTERY - Twitter artARTERY - Instagram artARTERY - RSS
map.bg-artARTERY
artARTERY - Facebook artARTERY - Twitter artARTERY - Instagram artARTERY - RSS аrtARTERY | Блог

Створення дизайну сайту та проектування інтерфейсів UX/UI. Київ, Україна.

Знаєте, як виглядає класичне технічне завдання на розробку дизайну сайту, яке складається більшістю веб-студій? Воно складається з двох слів: «Щоб красиво!». Але хоча стислість є сестрою таланту, ми впевнені: цього явно обмаль, щоб створити не просто привабливий, а ще й працюючий сайт, портал або інтерфейс. Тому студія дизайну сайтів artARTERY ставиться до такої роботи набагато серйозніше. Завдяки цьому ви отримаєте продуманий у всіх деталях дизайн-проект: від модних стилістичних прийомів до якісного юзабіліті. Тобто і «щоб красиво», і «щоб зручно», і «щоб ефективно»!

Створення дизайну сайту

Шаблонні рішення під забороною – це головне правило роботи для дизайнерів artARTERY. Так, так довше та складніше, визнаємо. Але й результат на зовсім іншому рівні! Індивідуальний облік конкретних особливостей проекту допоможе нам розробити зовнішній вигляд вашого сайту, який найкраще підійде йому.

Створення дизайну корпоративного сайту

Для серйозного бізнесу важливе позиціонування. Тому кожна його презентація працює на імідж, репутацію, образ компанії на ринку. Корпоративний портал також є презентацією. Тому при розробці дизайну такого сайту ми точно витримаємо ваш фірмовий стиль - або ж створимо його з нуля!

Створення дизайну адаптивного сайту

Комп'ютер, ноутбук, планшет, смартфон, розумний годинник, мультимедійні системи в автомобілі, навіть холодильники – в інтернет сьогодні не виходять хіба що з праски. Розробляючи сучасні сайти, ми робимо їх дизайн адаптивним: щоб він у ваших клієнтів відображався коректно на будь-якому типі пристрою.

Створення дизайну додатків

Маленький сенсорний екран перевернув наш світ, але зажадав нових правил у питаннях зручності. Ми усвідомлюємо це і пропонуємо для застосування ті рішення, які оптимальні саме для пальців. За рахунок цього користувачам буде комфортно поводитися з вашою програмою мобільного банкінгу, грою тощо!

Створення дизайну інтернет-магазину

Якщо ви зайдете в красивий бутік, але при цьому не зможете зорієнтуватися, де якась колекція, де примірювальна, а де каса, ви навряд чи зважитеся на покупку. З інтернет-магазином та сама картина! Ми в artARTERY розробляємо дизайн таких сайтів так, щоби покупець завжди знайшов потрібний товар і легко здійснив замовлення.

Дизайн інтерфейсів інтернет-банкінгів

Функціональність, максимальна логічність та доступність меню, суворий, але сучасний вигляд сайту – об'єднати все складно. Але за рахунок досвіду artARTERY це не викликає проблем. Ми запустили десятки проектів із розробки дизайну звичайного та мобільного інтернет-банкінгу, інтерфейсів банкоматів, терміналів.

Дизайн особистих кабінетів сайту

Вам потрібний комфорт на своєму робочому місці? Користувачам вашого сайту також. Тому створенню дизайну для особистого кабінету потрібно приділити особливу увагу: щоб власник облікового запису легко керував ним, переглядав архів своїх дій на сайті, без проблем змінював налаштування та отримував доступ до всього функціонала.

Редизайн сайту

Модне вчора завтра вже неактуальне. Тому періодичне коригування дизайну потрібне всім сайтам, інтерфейсам, терміналам. Але наші дизайнери не просто малюють нову картинку – вони поєднують свіжі рішення та звичні користувачам деталі. Ми впевнені: це дає максимум ефекту від редизайну!

РОБОТИ ВЕБ СТУДІЇ У КИЄВІ

Від креативної ідеї до втілення

Чому варто довірити
розробка дизайну сайтів нашої веб-студії?

Краса не вимагає жертв – це ключовий принцип робіт у студії artARTERY. Ми впевнені: привабливий зовні ресурс не зобов'язаний втрачати у своїй зручності, функціональності, наявності сучасних технологій, адаптивній та грамотній верстці, обсязі інформації зрештою та багато іншого. Тому ви можете бути спокійні, що створений нами дизайн врахує всі нюанси. Це можливо завдяки тому, що ми:

Досвід IT послуг із 2003 року
16-річний досвід IT послуг
  • Працюємо з 2003 року у сфері IT послуг
  • Реалізували понад 650+ успішних проектів
  • Працюємо з компаніями з різних сфер бізнесу
Роками відпрацьовані технології
Роками відпрацьовані технології
  • Працюємо з великим, середнім та малим бізнесом
  • Використовуємо ефективні світові технології
  • Власні напрацювання та система CMS
З 2003 року на ринку веб-послуг
650+ успішно розроблених веб-проектів
7 Міжнародних нагород

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ, ЗАМОВЛЯЮЧИ ДИЗАЙН СВОГО САЙТУ У НАС?

Гарантуємо: разом з artARTERY ви зрозумієте, що створення дизайну для сайтів – це не просто намалювати, це саме що розробити! Адже у своїй роботі ми продумуємо масу нюансів, щоб у створюваного для вас сайту були:

Якісна html-верстка
Якісна html-верстка
Ніде нічого не «їде», все виглядає акуратно та рівно на будь-якому пристрої
UX/UI
UX/UI
Всі розділи, меню та сторінки сайту зручні, зрозумілі та комфортні для роботи
Адаптивний дизайн
Адаптивний дизайн
У дизайн спочатку закладається інтеграція з сучасними технологіями
Унікальний дизайн
Унікальний дизайн
Портал, інтерфейс банкомату, особистий кабінет – все виглядає стильно та відомо

КЛІЄНТИ ВЕБ-СТУДІЇ ДИЗАЙНУ ARTARTERY

Нам дуже приємно усвідомлювати, що наші послуги з розробки дизайну для сайтів обирають одні з найкращих брендів України. І це не пафосне перебільшення! У чому ви можете переконатись самі, дізнавшись, що з нами працюють такі компанії як:

Ми відкриті для спілкування!

Залишились питання? Потрібні детальні роз'яснення? Бажаєте призначити зустріч та поговорити? Чи хочете відразу оформити замовлення на розробку сайту?
Тоді просто виберіть будь-який зручний спосіб зв'язку з artARTERY з наведених нижче!

Які юзабіліті, розробку дизайну сайтів та проектування можна називати по-справжньому професійними?


Відточений стиль, опрацьована архітектура інтерфейсів, тести рішень, що впроваджуються, просунуті технології, відповідність корпоративній стилістиці – всі ці речі важливі. Це базис, без якого неможливо уявити якісне створення дизайну сайту для компанії. Але кваліфікована робота включає щось ще, вам не здається? Ми маємо на увазі такі пункти:

Поетапна розробка дизайну сайту.

Визнаємо вам: наша веб-студія дизайну artARTERY (артартери) послідовна мало не до рівня занудства 80-го лівала. Але ми готові навести 371 причину, чому це на користь! Адже тільки чітке та логічне виконання розробки дизайну будь-якого сайту та створення сайту етап за етапом дозволяє уникнути помилок.Врахування всіх побажань дизайну сайту

Ми завжди відкриті для діалогу та коригування за вашими вимогами. Правда, і тут ми не без гріха: можемо не погодитись з вашими ідеями! Але ми обов'язково наведемо дієві аргументи та запропонуємо оптимальний компроміс, щоб дизайн сайту подобався і вам, і вашим користувачам.Точні терміни створення дизайну сайту

Стару приказку настав час оновити: точність – це ввічливість не королів, а IT-розробників. Ми дуже ввічливі! Що означає вам суворе виконання обумовлених термінів для всіх робіт: від проектування інтерфейсу до перевірки підсумкового юзабіліті, від корпоративного сайту до меню банкомату.Повний контроль створення дизайну сайту

Наша студія веб-дизайну розуміє, що ви бажаєте бути в курсі наших дій. Тому ми забезпечимо потрібну прозорість! Ви знатимете, як іде створення вигляду вашого сайту, які є ідеї, проблеми, рішення, що заважає і що допоможе – проконтролювати можна буквально все!


Вигідна вартість створення дизайну сайту

Ціна створення дизайну сайту – це багато в чому вартість майбутнього розвитку вашого бізнесу в інтернеті. Тому будемо чесні: ми не обіцяємо, що в artARTERY у Києві дешевше, ніж будь-де! Але наші ціни на створення дизайну сайту окупаються якістю робіт. При цьому ми не маємо фіксованих цін – зв'яжіться з нами, і ми запропонуємо вам гарне КП, це ми точно обіцяємо!Де замовити дизайн сайту в Україні

Хоча компаній із розробки дизайну сайту в Україні та Києві сьогодні багато, далеко не всі вони, якщо перефразувати стару рекламу, «однаково корисні». Але ми впевнені: до нашої веб-студії artARTERY це не стосується! Завдяки своєму досвіду ми створимо ваш дизайн сайту в найкоротший термін, з урахуванням усіх ваших побажань та гарантії.Ціна створення дизайну сайту

У нашого діджеталу агенства є правило: фіксовані ціни можливі лише при конвеєрному виробництві дизайну сайтів. Але для розробки дизайну сайту чи створення інтерфейсу конвеєр не підходить! Лише індивідуальний підхід з урахуванням усіх особливостей проекту та бізнесу дозволить досягти якості та результату. Тому, щоб дізнатися про вартість виготовлення вашого конкретного дизайну сайту, просто зв'яжіться з нами – і ми знайдемо оптимальні для всіх умови!