Мы открыты для общения!

Киев, Украина

аrtARTERY | Digital-агентство

Разработка и создание сайтов - веб-студия в Киеве (Украина)

Skype:

artARTERY

Telegram:

artARTERY

Email:

Техническая поддержка проектов:

support@artartery.net
artARTERY - Facebook artARTERY - Twitter artARTERY - Instagram artARTERY - RSS
map.bg-artARTERY
artARTERY - Facebook artARTERY - Twitter artARTERY - Instagram artARTERY - RSS аrtARTERY | Блог

Новости о разработке веб проектов диджитал-агентства

Будьте с нами:

twitter-artARTERY artARTERY - Instagram rss-artARTERY
2023

Диджитал-агентство artARTERY разработало проект для Vchasno

Диджитал-агентство artARTERY разработало проект для Vchasno

18 августа 2023
Разработка сайта
shares

Недавно мы рассказывали о начале сотрудничества веб-студии artARTERY и EVO, одной из известных IT-команд Украины. И сейчас можно продемонстрировать наш первый совместный проект по разработке сайта – создание платформы обмена EDI-документами на базе Vchasno. Новый сервис Вчасно создан для поставщиков и торговых сетей в Украине и предоставляет возможности для упрощения документооборота. Разработка дизайна сайта полностью выполнена командой EVO. А дальше специалистами диджитал-агентства artARTERY в Киеве на основе готовых макетов была создана HTML-верстка сайта. Она адаптивна под различные ОС, экраны, гаджеты. Также мы разработали модули сайта и объединили их с HTML-верской. Затем наши технические специалисты написали API-интеграции для передачи данных в CRM-систему и подключили их к сервису. После этого нам осталось только заполнить сайт подготовленным в EVO контентом и провести комплексное тестирование уже готовой платформы, включая интеграции с API. Так мы убедились, что разработка сайта прошла действительно успешно и все работает именно так, как и было задумано авторами сервиса при его создании.

---------

Діджитал-агентство artARTERY розробили проєкт для Vchasno

Нещодавно ми розповідали про початок співробітництва веб-студії artARTERY і EVO, однієї з відомих IT-команд України. І зараз можна продемонструвати наш перший спільний проєкт з розробки сайту — створення платформи обміну EDI-документами на базі Vchasno. Новий сервіс Вчасно створений для постачальників і торгових мереж в Україні та надає можливості для спрощення документообігу. Розробка дизайну сайту була повністю виконана командою EVO. А далі фахівцями діджитал-агентства artARTERY в Києві на основі готових макетів була створена HTML-верстка сайту. Вона є адаптивною під різні ОС, екрани, гаджети. Також ми розробили модулі сайту та поєднали їх з HTML-версткою. Далі наші технічні спеціалісти написали API-інтеграції для передачі даних у CRM-систему та підключили їх до сервісу. Після цього нам залишилося лише заповнити сайт підготовленим в EVO контентом та провести комплексне тестування вже готової платформи, зокрема й інтеграцій з API. Так ми переконалися, що розробка сайту пройшла дійсно успішно і все працює саме так, як і було задумано авторами сервісу при його створенні.

В artARTERY начали сотрудничество с КОМИНБАНК

В artARTERY начали сотрудничество с КОМИНБАНК

22 марта 2023
Техническая поддержка сайта банка
shares

Наше диджитал-агентство в Киеве реализует разнообразные проекты из разных сфер – но одной из самых любимых является финансовая отрасль. Мы уже реализовали более 35 проектов для компаний этой индустрии и теперь к ним присоединилось АО «КОМИНБАНК».

Этот банк известен по бренду COMINBANK, или сокращен CIB. За плечами у него уже 27 лет истории и десятки тысяч клиентов как частных лиц, так и коммерческих учреждений. У него есть отделение почти во всех регионах Украины и большой корпоративный сайт. Именно с этим порталом будет работать команда artARTERY. Специалисты нашего диджитал-агентства будут выполнять полный пакет услуг по технической поддержке и модернизации сайта CIB. Он очень развит и включает в себя много разделов, интеграций внутренних и посторонних сервисов, депозитных онлайн-калькуляторов, форм связи, а также современный и многофункциональный онлайн-банкинг. Поэтому у наших специалистов будет немалое пространство для реализации большого опыта работы с банковскими сайтами.

---------

В artARTERY розпочали співпрацю із КОМІНБАНК

Наше діджитал-агентство в Києві реалізує дуже різноманітні проєкти із різних сфер – але однією з найулюбленіших є фінансова галузь. Ми вже реалізували понад 35 проєктів для компаній цієї індустрії, і тепер до них приєдналося АТ «КОМІНБАНК».

Цей банк відомий за брендом COMINBANK, чи скорочено CIB. За плечима у нього вже 27 років історії та десятки тисяч клієнтів – як приватних осіб, так і комерційних установ. Він має відділення майже в усіх регіонах України і великий корпоративний сайт. Саме з цим порталом і працюватиме команда artARTERY. Фахівці із нашого діджитал-агентства будуть виконувати повний пакет послуг із технічної підтримки і модернізації сайту CIB. Він дуже розвинений і включає багато розділів, інтеграцій внутрішніх та сторонніх сервісів, депозитних онлайн-калькуляторів, форм зв’язку, а також сучасний та багатофункціональний онлайн-банкінг. Тож у наших спеціалістів буде чималий простір для реалізації свого великого досвіду роботи із банківськими сайтами.

Діджитал-агентство artARTERY вітає із 8 Березня!

Діджитал-агентство artARTERY вітає із 8 Березня!

08 марта 2023
Зі святом 8 березня
shares

Міжнародний жіночий день – це не просто свято краси й весни. Це передусім день, коли світ визнає міць характеру жінок, які в цьому ніяк не поступаються чоловікам. І українки вже котрий рік доводять силу не словами, а ділом. Наші жінки – справжні героїні на фронті та в тилу!

Ми в діджитал-агентстві artARTERY бажаємо українкам передусім Перемоги і миру на рідній та неповторній землі. Україна – мов справжня жінка: красива, незламна, розумна, здатна закохати з першого погляду. Тож від усього серця також зичимо вам затишного щастя в родинному колі та успіхів в кар’єрі, кохання і гармонійної самореалізації. Ваш унікальний характер вже підкорив та зачарував увесь світ. Ми впевнені: ви здатні легко досягати абсолютно усього. З 8 Березня, з Міжнародним жіночим днем!

Слава Україні! Слава ЗСУ!

Диджитал-агентство artARTERY начало совместный проект с EVO.company

Диджитал-агентство artARTERY начало совместный проект с EVO.company

03 марта 2023
Разработка проекта
shares

Нам приятно, что профессионализм artARTERY сегодня признают не только многочисленные клиенты, но и «коллеги по цеху». Недавно наша команда приступила к работе над совместным проектом с EVO, одной из самых крутых продуктовых IT-компаний Украины.

Возможно, сам бренд EVO и не очень известен, но его деятельность знакома в стране каждому. Ведь именно эта IT-компания была автором и полностью создала такие известные порталы как Prom, IZI, Kabanchik, Shafa, Bigl, сервисами Vchasno и EVO Pay, системой PUDO и площадкой Zakupki.Prom. Эта команда привыкла к большим проектам. Поэтому совместная работа EVO и диджитал-агентства artARTERY в Киеве также действительно масштабная, интересная и инновационная. Впрочем, детали этого сотрудничества мы пока раскрыть не можем. Однако обещаем: наша команда обязательно отдельно представит этот проект, как только он будет готов к запуску. Мы уже и сами не можем дождаться этого момента!

---------

Діджитал-агентство artARTERY започаткувало спільний проєкт із EVO.company

Нам приємно, що професіоналізм artARTERY сьогодні визнають не тільки численні клієнти, а ще й «колеги по цеху». Нещодавно наша команда розпочала роботу над спільним проєктом із EVO, однією з найкрутіших продуктових IT-компаній України.

Можливо, загалу сам бренд EVO й не дуже відомий, але його діяльність знайома в країні кожному. Адже саме ця IT-компанія була автором і повністю створила такі відомі портали, як Prom, IZI, Kabanchik, Shafa, Bigl, сервісами Vchasno і EVO Pay, системою PUDO і майданчиком Zakupki.Prom. Ця команда звикла до великих проєктів. Тож спільна робота EVO та діджитал-агентства artARTERY в Києві також є дійсно масштабною, цікавою і інноваційною. Втім, деталі цієї співпраці ми поки що розкрити не можемо. Проте обіцяємо: наша команда обов’язково окремо презентує цей проєкт, як тільки він буде готовий до запуску. Ми вже й самі не можемо дочекатися цього моменту!

Диджитал-агентство artARTERY разработало лендинг для Creditwest Bank

Диджитал-агентство artARTERY разработало лендинг для Creditwest Bank

24 февраля 2023
Создание лендинг пейдж депозита
shares

Мы в диджитал-агентстве artARTERY гордимся, что многие клиенты работают с нами годами. Яркий пример – Creditwest Bank, с которым команда сотрудничает не первый год. И вот наш новый общий проект – сайт для депозитного калькулятора этого банка. Сайт выполнен в формате лендинг пейдж с одной страницы, однако за этим скрыто много разноплановой работы. Прежде всего, дизайнеры создали уникальный дизайн: с соблюдением фирменного стиля Creditwest Bank и в соответствии со стандартами UI/UX. Затем разработчики подготовили модуль калькулятора для расчета депозитов в режиме реального времени и создали сайт с формой обратной связи, интеграцией соцсетей и Google-карты. Напоследок верстальщики подготовили адаптивную HTML-верску с анимацией, благодаря чему лендинг пейдж корректно отображается на любых гаджетах.

https://deposit.creditwest.ua/

---------

Діджитал-агентство artARTERY розробило лендінг для Creditwest Bank

Ми в діджитал-агентстві artARTERY пишаємося, що чимало клієнтів працює з нами роками. Яскравий приклад – Creditwest Bank, з яким команда співпрацює не перший рік. І ось наш новий спільний проєкт – сайт для депозитного калькулятору цього банку. Сайт виконано у форматі лендінг пейдж, із однієї сторінки, проте за цим приховано багато різнопланової роботи. Передусім дизайнери створили унікальний дизайн: із дотриманням фірмового стилю Creditwest Bank та відповідно до стандартів UI/UX. Далі розробники підготували модуль калькулятора для розрахунку депозитів в режимі реального часу і створили сайт із формою зворотного зв’язку, інтеграцією соцмереж і Google-мапи. Наостанок верстальники підготували адаптивну HTML-верстку з анімацією, завдяки чому лендінг пейдж коректно відображається на будь-яких гаджетах.

https://deposit.creditwest.ua/

В диджитал-агентстве artARTERY разработали сайт ХИММАШ

В диджитал-агентстве artARTERY разработали сайт ХИММАШ

20 февраля 2023
Создание сайта компании
shares

Команда диджитал-агентства artARTERY в Киеве (Украина) любит проекты, где нужно продумать все от А до Я. Именно так было при разработке нового сайта ЧАО «ХИММАШ», ведущего производителя оборудования для химической, нефтяной и газоперерабатывающей промышленности. Работа над этим веб проектом была действительно комплексной. Прежде всего, наши специалисты продумали развитую структуру будущего сайта: с каталогом продукции, историей завода, вакансиями, PDF-документацией для акционеров компании и т.д. Далее специалисты нашего диджитал-агентства в Киеве создали дизайн сайта и подготовили адаптивную HTML-верску, чтобы все страницы корректно отображались на любом экране или устройстве. Они также интегрировали форму заказа звонка, Google-карты и некоторые другие посторонние сервисы. После этого мы заполнили сайт всем необходимым контентом и провели полное тестирование функционала и стабильности работы нового сайта – при этом сразу в нескольких языковых версиях!

---------

 

В діджитал-агентстві artARTERY розробили сайт ХІММАШ.

Команда діджитал-агентства artARTERY у Києві (Україна) любить проєкти, де треба продумати все від А до Я. Саме так було при розробці нового сайту ПРАТ «ХІММАШ», провідного виробника обладнання для хімічної, нафтової та газопереробної промисловості. Робота над цим проєктом була дійсно комплексною. Насамперед наші спеціалісти продумали розвинену структуру майбутнього сайту: з каталогом продукції, історією заводу, вакансіями, PDF-документацією для акціонерів компанії тощо. Далі фахівці нашого діджитал-агентства в Києві створили дизайн сайту і підготували адаптивну HTML-верстку, аби усі сторінки коректно відображались на будь-якому екрані або пристрої. Також вони інтегрували форму замовлення дзвінка, Google-мапи та деякі інші сторонні сервіси. Після цього ми заповнили сайт усім необхідним контентом та провели повне тестування функціоналу та стабільності роботи нового сайту – при цьому відразу в декількох мовних версіях!

Диджитал-агентство artARTERY начало сотрудничество с UNION PROFI – Ceramicplace

Диджитал-агентство artARTERY начало сотрудничество с UNION PROFI – Ceramicplace

31 января 2023
Развитием интернет-магазина
shares

Диджитал-агентство artARTERY начало сотрудничество с UNION PROFI – Ceramicplace. Каждый новый заказчик очень ценен, но когда нас выбирают лидеры в своем сегменте – это очень приятно. Именно так мы можем охарактеризовать начало работы диджитал-агентства artARTERY в Киеве с UNION PROFI GROUP в Украине и ее брендом Ceramicplace. UNION PROFI GROUP появилась на украинском рынке в 2012 году, широкому кругу она не слишком известна. Однако с ее деятельностью знакомы многие в Украине! UNION PROFI GROUP поставляет на украинский рынок качественную сантехнику, химию для клинига и керамическую плитку известных мировых брендов. Мы занимаемся развитием официального интернет-магазина ceramicplace.com.ua, над которым работает UNION PROFI GROUP.

---

Діджитал-агентство artARTERY в Киеве (Україна) розпочало співпрацю з UNION PROFI - Ceramicplace. Кожен новий замовник дуже цінний, але коли нас обирають лідери у своєму сегменті – це дуже приємно. Саме так ми можемо охарактеризувати початок роботи діджитал-агентства artARTERY у Києві з компанією UNION PROFI GROUP в Україні та її брендом Ceramicplace. UNION PROFI GROUP з'явилася на українському ринку у 2012 році, широкому колу вона не надто відома. Проте з її діяльністю знайомі багато хто в Україні! UNION PROFI GROUP постачає на український ринок якісну сантехніку, хімію для клінігу та керамічну плитку відомих світових брендів. Ми займаємося розвитком офіційного інтернет-магазину ceramicplace.com.ua, над яким працює UNION PROFI GROUP.

З Новим роком, з вірою у Перемогу

З Новим роком, з вірою у Перемогу

01 января 2023
З Новим роком, з вірою у Перемогу
shares

2022 рік був важким для усіх нас. Він приніс дуже багато горя й страждань, але в той же час виявив кращі риси українського народу: незламність, любов до свободи і своєї країни, взаємопідтримку, віру в себе і своє майбутнє. Тому ми в artARTERY впевнені: наступний рік принесе нам таку очікувану Перемогу.

Ми бажаємо всім миру і добробуту у колі рідних і близьких людей. Хай наша країна скоріше встане на шлях щастя і радості! Та більше за все ми бажаємо цього тим, хто відвойовує та відбудовує українське по усіх фронтах: від Збройних сил України до фермерів. Ми в діджитал-агентстві artARTERY також працюємо та підтримуємо економіку Вітчизни.

Разом до Перемоги – у 2023 році!

Слава Україні! Слава ЗСУ!

2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2010
2009
2008